Wypożyczenia i licencje

Zgodnie ze statutem Fundacja im. Raczyńskich udostępnia swoje zbiory społeczeństwu. Stała ekspozycja malarstwa odbywa się przede wszystkim w gmachu głównym Muzeum Narodowego w Poznaniu, w galerii malarstwa polskiego i galerii malarstwa obcego.

Obrazy z kolekcji Edwarda Aleksandra Raczyńskiego są wystawione w budynku pałacu w Rogalinie (z uwagi na odbywający się remont galeria jest zamknięta).

404 Not Found
Fundacja nieodpłatnie udostępniła swoje zbiory Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Około 30 obrazów dekoruje wnętrza reprezentacyjne pałacu prezydenckiego w Warszawie.

Fundacja im. Raczyńskich  udostępnia swoje obiekty na wystawy czasowe w kraju i za granicą.

W sprawie licencji na reprodukcję dzieł sztuki należących do Fundacji im. Raczyńskich prosimy zwracać się do Muzeum Narodowego w Poznaniu www.mnp.art.pl